BMW X1
xDrive25i 230PK Centennial High Ex. M-Sport |Pano|Leer|ACC|HUD|Cam|19"
Direct kopen, basisprijs: € 22.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.900,-
LEASEPRIJS: € 377,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive25i 230PK Centennial High Ex. M-Sport |Pano|Leer|ACC|HUD|Cam|19" |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 september 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 112.025 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-806-DT |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 170 kw / 232 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19 inch lichtmetalen M wielen Dubbelspaak (styling 572 M) Bicolor
- Comfort Access
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- Glaciersilber
- Glazen panoramadak
- LED koplampen
- M Aerodynamica
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing in mat zwart
- dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Omlijsting zijruiten mat aluminium
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Navigatiesysteem Plus
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid
- connected services
- Head-Up Display
- HiFi System
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- lederen bekleding
- achterbank elektrisch neerklapbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterbank verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- bagage-scheidingsnet
- BMW sportstoelen
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Interieurlijsten Aluminium Längsschliff + accentlijsten Pearl chroom
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go
- file assistent
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Comfort Access pakket
- Comfort pakket
- Driving Assistant Plus
- Model M Sport
- M sportonderstel
- Park Distance Control voor/achter (PDC)
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Stuurwielverwarming
- Travel Pack
- Verstelbare achterbank